Bize Ulaşın

2.3 (46.67%) 3 votes

KALİTE TAVİZSİZ

KIRMIZI RAVEN yerde atıcılar kalkınan KIRMIZI sensör teknolojisi getiriyor. Bir 4,5k KIRMIZI DRAGON® sensör kullanarak fotoğraf çekimi , KIRMIZI RAVEN çekirdek ilkelerine RED taahhüdünü güçlendiriyor . KIRMIZI sinema kalitesinde yaratıcı araçlar , tüm birkaç – gerçekten olması gerektiği 4K elinde olmamalı inancı üzerine kurulmuştur.

Red Raven kamera


BOYUT

Devrimci KIRMIZI DRAGON sensörü Harnessing , atıcılar mükemmel atış her zaman elde edebiliyoruz . 120 fps veya 240 fps hızında 2K 4,5k yılında REDCODE® RAW görüntüleri yakalama yeteneğine , KIRMIZI RAVEN derece yüksek hızlı , yüksek çözünürlüklü içeriği ateş inşa edilmiştir . Övünen RED inanılmaz dinamik aralık , ultra-clean detay ve ünlü renk bilimi – KIRMIZI RAVEN size en iyi -in-class görüntü kalitesi verir .

kiralik red raven


Büyük Performans

KIRMIZI RAVEN bugüne kadar en küçük form faktöründe KIRMIZI DRAGON sensör ailesinin tüm yeteneklerini sahiptir. Sadece 3,5 lbs ağırlığında , KIRMIZI RAVEN size esneklik ve performans nihai karışımı verir . Belgesel , online içerik oluşturma , indie film yapımı veya uçağı ile çekim İster gimbals – Red Raven adlı dayanıklı, hafif yapı her durum için idealdir.

red raven kiralama


 AİLEYE HOŞGELDİN
KIRMIZI RAVEN çok daha kolay tutkulu atıcılar ödün vermeden KIRMIZI ekosistem – ve gerçekten tecrübe kalitesini katılmak için yapar . Tüm KIRMIZI RAVEN aksesuarları araçları çekim ihtiyaçları gelişmeye izin WEAPON® ile uyumludur.

kiralik red raven kamera


SİZİN VİZYON İÇİN DİZAYN

. KIRMIZI RAVEN kamera etrafında özel bir kiti Tasarım ya da en iyi ihtiyaçlarınızı karşılayan komple bir paket seçin . RED modüler tasarımı çekim tarzı için ideal bir kurulum seçmek için güçlendirir.

red raven kiralik kamera


Red Raven Kiralama

RED Raven aksesuarları