Kiralık Canon R5 C Body

Canon R5 C, 45 MP tam çerçeve CMOS sensörüyle güçlü bir video performansı sunan profesyonel bir aynasız kamera. Yenilikçi 8K video çekim özelliği ve Cinema RAW Light formatında çekim seçenekleriyle yaratıcılığınızı en üst seviyeye çıkarır.

Bütçe Planlaması

1 Gün 3 Gün 7 Gün
1500 TL 3750 TL 7500 TL

Açıklama

Kiralık Canon R5 C, profesyonel video üreticileri için tasarlanmış bir aynasız fotoğraf ve video makinesidir, 45 megapiksel tam çerçeve CMOS sensörüyle mükemmel görüntü kalitesi sunar. Yenilikçi 8K video çekim özelliği, 30p 12 bit ile birlikte yeni bir devir başlatırken, Cinema RAW Light formatında Super 35mm modunda 5,9K ve Super 16mm modunda 2,9K seçenekleri sunar. Bu, tüm kare hızlarında 12 bit kayıt sağlayarak verimliliği artırır.

Kullanıcılar, çekim ihtiyaçlarına göre üç farklı Cinema RAW Light modu arasından seçim yapabilirler: Yüksek kaliteli RAW HQ, standart kaliteli RAW ST ve Hafif kayıt RAW LT. Ayrıca, 8K çekimler sırasında daha küçük boyutlarda proxy video dosyaları da kaydedilebilir, post prodüksiyon işlemlerini verimli hale getirir.

Harici kayıt cihazlarına HDMI aracılığıyla RAW çıkışı ve Atomos gibi uyumlu cihazlarla ProRes RAW kaydı yapılabilir. Desteklenen bir harici kayıt cihazına bağlanarak, Apple ProRes RAW’da 8K30’a kadar çekim yapılabilir.

Canon R5 ile ortak özellikler arasında, Canon’un 45 MP tam çerçeve CMOS görüntüleme sensörü, etkileyici 8K60 RAW sinematik video çekimi ve Dual Pixel CMOS AF II özelliği gibi benzer özellikler bulunur.