Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

1-İnstagram

Artık android platform’lu cihazlarda da bu uygulama kullanılabilmektedir. Ünlülerin kendi günlük yaşam fotoğraflarını bu yazılım üzerinden paylaşması ile instagramı takip edenlerin sayısında patlama meydana geldi. Instagram’ı, Kevin Systrom ve Mike Krieger adlı iki girişimci kurmuştur. Telefonunuzla önce bir fotoğraf çekersiniz daha sonra Instagram uygulamasıyla dilerseniz fotoğrafınıza çeşitli efektler uygulayabilir dilerseniz hiçbir efekt uygulamadan istern Instagram sitesinde isterseniz de Twitter, Facebook, Foursquare, tumblr gibi sosyal mecralarda fotoğraflarınızı kolayca yayımlayabilirsiniz.

imgres


2-EyeEm

EyeEm, gerçek fotoğrafçılık topluluğu ve pazarıdır. Fotoğraflarını 24 filtre ve özel olarak hazırlanan düzenleme araçlarıyla bir sonraki seviyeye taşı. İlham veren fotoğrafçılarla tanış. Yaratıcı eserlerinin karşılığını al ve tanın.EyeEm Android ve Apple İOS’da sıkça kullanılan bir fotoğraf düzenleme programıdır.

 

IR2qSumF


3-SnapSeed

Snapseed kullanıcıları fotoğrafları geliştirmek vedijital filtreler uygulamanıza olanak sağlar iOS veAndroid için Nik Software tarafından üretilen birfotoğraf düzenleme uygulaması (Google iştiraki) ‘dir.
snapseed


4-Ps Express 

Ps Express fotoğraflarınıza kalite ve canlılıkla beraber güzellik de katar.Fotoğraflarınızı bu program sayesinde rahatça photoshoplayabilirsiniz.2011 yılı Eylül ayında şirket de Android [2] ve iPhone için Adobe Photoshop Express tanıttı. Onlar çevrimiçi akıllı telefon veya tablet yerine fotoğraf düzenleme izin verir. Buna ek olarak

, Adobe Photoshop Express, Windows 8 sürümü de Mayıs 2013 tanıtıldı.

imgres


4-PicsArt – Photo Studio

PicsArt Fotoğraf Stüdyosu – Herkes büyük bir sanatçı olur! Bu en popüler ücretsiz mobil fotoğraf editörü ve hızlı büyüyen fotoğraf sanatçıların sosyal ağlarından biri ve sanat galerileri büyük olduğunu.

4fb0948a-e22d-46ff-8889-a1a79fabaeab


 5-InstaSize
Size her zamankinden daha daha iyi bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunmak için InstaSize değiştirdik! InstaSize hala herhangi bir sosyal medya üzerine tüm fotoğrafları göndermek için orijinal ve en kolay yoludur. Biz sadece daha iyi senin fotoğrafın yapacak bir kaç daha fazla özellik ekledik.

988a16ac-73a3-4353-8223-3658e07ff32c


6- Afterlight

Afterlight hızlı ve kolay düzenleme için mükemmel bir resim düzenleme uygulaması. Güçlü ve çabuk araçları ile eşleştirilmiş Bizim basit tasarımı, size saniyeler içinde istediğiniz görünüm verecektir. Bir sonraki maceraya sizinle Bizi götür.

0c348ed7-f3b3-4fda-9833-07302a7bfd09


 7-Magisto Video Düzenleyici

Eğer videoyu düzenlemenin dışında müzik ve efektler ekleyebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Magisto Video Düzenleyici tam arağınız uygulama. En çok indirilen video düzenleme uygulamaları arasında yer alan Magisto Video Düzenleyici üzerinde yaptığınız videoları sosyal medyada da rahatça paylaşabilirsiniz. Gerçekten çok fazla sayıda filtre, efekt ya da yüz tanıma tarzı özellikle gelen uygulama çok pratik olmasıyla da dikkat çekiyor.

images


8-VivaVideo: Free Video Editor

Kendi Hollywood filminizi mi yaratmak istiyorsunuz? O zaman sizi böyle alalım. VivaVideo sunduğu onlarca canlı görsel efektler ile size bu fırsatı tanıyor. Çoklu tema ve müzik belirleyebildiğiniz uygulama size benzeri uygulamalardan çok daha fazla imkan sunuyor. Eklediğiniz hareketli görseller ve müziklerle oluşturduğunuz videoyu aynı zamanda rahatça sosyal medya üzerinde de paylaşabilirsiniz.
imgres


9-VidTrim – Video Trimmer

Doğrudan işimi görsün, efektler vb. şeylerle vaktimi çok almasın diyorsanız VidTrim işinizi fazlasıyla görecektir. Oldukça sade bir uygulama olan VidTrim sayesinden videolarınızı aynı zamanda MP3 dosyasına da dönüştürebilirsiniz. Eğer videonun boyutu fazla gelirse sıkıştırabilir, böylece cihazınızın hafızasındaki yerden de tasarruf edebilirsiniz. VidTrim de diğer uygulamalar gibi çalışmalarınızı sosyal medya üzerinden paylaşma imkanı sağlıyor.

imgres


10-VidStitch

Eğer Instagram üzerinde yayınlayabileceğiniz videolar hazırlamak için bir video düzenleme uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Çünkü VidStitch tam olarak ihtiyacınız olan Android uygulaması olarak karşınıza çıkıyor. Fotoğraf ve videoları mükemmel bir kolaj olarak bir araya getirmenize olanak sağlayan uygulama, sonrasında hazırlamış olduğunuz kolajları hızlı ve kolay bir şekilde Instagram üzerinde paylaşmanıza olanak sağlar.
images
Android Ve İOS İçin En İyi Fotoğraf Ve Video Düzenleme Programları
WhatsApp chat