Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

Black Magic Ürünleri İçin Türkiye Bayileri: Oluşturduğumuz Listeye ekleme yada çıkartma yapmak için info@kadrajsinema.com adresine mail atabilirsiniz.

1-Akratek Broadcast Solutions

   Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firmadır. Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek’te Elektronik Haberleşme Mühendisleri, Sinema TV bölümü uzmanları, Bilgisayar Mühendisleri, Radyo TV Teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.
     Akratek Elektronik kurulduktan sonra Panasonic, LG, Apple, HP, Fujinon, Yamaha ve Adobe gibi tüm dünyada bir çok sektörde tanınan markaların yanı sıra GrassValley, Blackmagic, Playbox gibi broadcast ve provideo sektöründe çok iyi bilinen markaların yetkili bayisi oldu. Akratek Elektronik aynı zamanda Acebil, Atomos, Aoptek, Axel, Cavision, ClassX, Enhance, Lilliput, Telestream, Zacuto gibi markaların da Türkiye’de tek aktif distribütörü oldu. Akratek Elektronik Datavideo, Darim, Chyron, Viewcast, Wondlan, Lanparte gibi ürünlerde Türkiye’de Distribütör konumundadır. TRYM, Metus, Edelkrone, Sennheiser, Audio Technica, Rode, Supermicro, Swit gibi markaların da yetkili bayiliğini başarıyla yürütmektedir.
     Bir çok başarılı refersanslara sahip Akratek Elektronik ekibi sektörün büyük bölümü tarafından yakından tanınmaktadır. Bir çok üründe stok, yedek parça bulunduran Akratek Elektronik tecrübesiyle hızlı teklif ve hızlı teslim yeteneğine sahip olup çağın hızına ayak uydurabilmektedir.

Firma Adı: AKRATEK ELEKTRONİK SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Eğitim Mh. Poyraz Sk. Ertogay İş Merkezi No:3 Kat:2 Kadıköy
Tel: 0216 291 22 30
www.akratek.com
info@akratek.com

kiralik blackmagic kamera istasyonu


2-Arttek Sistem Entegrasyon

1994 yılında İstanbul’da sistem entegrasyon, bilgisayar ve danışmanlık firması olarak broadcast ve post-prodüksiyon sektörüne danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Sanat ve teknolojinin buluştuğu dijital dünyanın en önde gelen kuruluşlarının distribütörlüğünü başarıyla yürüten ARTTEK’in Türkiye’deki tüm büyük televizyon ve post-prodüksiyon şirketlerinde kurulumları vardır.

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sk. Talia Plaza No:14 K:1 34810 Kavacık / İstanbul
Tel: 0216 4135000
www.arttek.com.tr
info@arttek.com.tr

arttek sistem entegrasyon


3-Ateksis

Ateksis, 1998’den beri, yenilik, kalite ve güveni birleştiren teknolojiler sunmaktadır. Firmamız,  Yayıncılık Teknolojileri, Bina Elektroniği,  Profesyonel Ses Görüntü ve Işık sistemleri, Kurumsal İletişim Sistemleri ve Medikal çözümlere odaklanmış  uzman mühendis ekibiyle sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmekte, ayrıca çok geniş ürün portföyü ile konularında dünyanın önde gelen üreticilerin ürünlerinin iç ve dış pazarlarda dağıtımını yapmaktadır.

Bina  Elektroniği, Yayıncılık Teknolojileri, Profesyonel Ses ve Işık Sistemleri, Kurumsal İletişim Sistemleri ve Medikal çözümlerinden oluşan beş ana iş kolunda çalışan Ateksis, Bosch Security Systems, Sony Profesyonel, Aastra, Ascom, UTC Fire&Security, Motion Computing, Axon, Miranda, Audio Precision, Prodys,  Kramer, Extron, Altman,  Zenitel, Ferimeks, DHD, Tiffen, Glidecam, Cavision, Varizoom, Duran Electronica, HID ve daha birçok lider üreticinin ürünlerini,  200’den fazla satıcı ve sistem entegratörüne  satış, pazarlama ve satış sonrası desteği sunmaktadır.

Serifali Mah. İbrahim Hakkı Sk. No:34 34775 Dudullu/Umraniye, Istanbul / Türkiye
Tel: 0216 425 99 70
www.ateksis.com
info@ateksis.com

video müzik klibi


4-Avkom

Avkom Teknoloji yayıncılık alanında, dijital video ürün tedariki ve medya sistemleri proje hizmeti vermektedir. 20 yıla yakın tecrübesiyle sektörün güvenini kazanmış, teknoloji alanında birçok ilke öncülük ederek sektördeki saygınlığını korumuş, böylece ülkemizin köklü ve prestijli firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası projelerle başarılı Türk mühendisliğini dünyaya tanıtmış, ekonomiye sağladığı katkılar ve sektöründeki güçlü duruşuyla da ülkemizin yurt dışındaki temsilcilerinden olmuştur.

Satışını yaptığı birçok üründe teknoloji kalitesi

cipro Rezeptfrei Kaufen

, stok ve tedarikteki hızlı planlaması sayesinde,  içerisinde önemli firmaların yer aldığı birçok kuruluşun ilk tercihi Avkom Teknoloji olmaktadır.

Müşteri memnuniyetinde süreklilik anlayışı ile, satış öncesi ve satış sonrası verdiği teknik hizmetin yanı sıra, düzenlediği etkinlik ve toplantılarda interaktif sunumlar yaparak kullanıcılara eğitici destek vermektedir.

Piyalepaşa Bulvarı, Memorial Center A Blok K:10, 34384 Okmeydanı – İSTANBUL
Tel: 0212 320 8820
www.avkom.com
info@avkom.com

kiralik avkom ürünleri


5-Avsistek

Avsistek sektörde 8 yıllık deneyim ve iş tecrübesi ile birlikte “hep daha iyiye” prensibini örnek alarak televizyondan sinemaya, prodüksiyondan amatör kullanıcıya kadar geniş bir alana hizmet amacı ile kurulmuştur.

Faaliyet alanları:

  • Bayisi bulunduğumuz ve distribütörlüklerini yaptığımız markalara ait ürünlerinin satış ve montajı,
  • Projelendirme ve ekipmanlar dahil anahtar teslim stüdyo kurulumu,
  • Projelendirme ve ekipmanlar dahil anahtar teslim televizyon kanalı kurulumu,
  • Canlı yayın altyapı sistemleri satış ve montajı,
  • Kurgu sistemleri ve kurgu sistemi havuzları satış ve montajı,
  • CG, Ingest ve Playout sistemleri satış, montaj ve eğitim desteği.

Prof.Dr.Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok No:1 Kat:1 D:2 İçerenköy -Ataşehir
Tel: 0216 576 94 85
www.avsistek.com.tr
fatih.igde@avsistek.com.tr

kiralik avsistek ürünleri


6-Devtek

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı Famas Plaza B Blok No:105-108
Tel: 0212 582 2307
www.devtek.com.tr
info@devtek.com.tr

kiralik devtek ürünleri


7-Comedia

Komedya Bilişim, ajanslar, medya kuruluşları, metbaalar, kobiler ve daha bir çok bilişim ürün ve hizmeti kullanıcısına hizmet sağlayan bir bilişim paydaşıdır.

Ne Yapar?

Komedya Bilişim, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun bilişim ürününü sağlar.

Sağladığı ürün ya da hizmetin devam eden süreçlerini yakından takip eder, gerekli zamanlarda bakım ve revizyon hizmetlerini müşterilerine sunar.

Fulya Mah. Büyükdere Cd.Osman Apart. No:58 D.15 K.6 Mecidiyeköy
Tel: 0212 274 74 95
www.komedya.com
info@komedya.com

kiralik comedia ürünleri


 8-Teratek

Kayışdağı Cad. Kor Plaza No:70/A K:4 Ataşehir/İçerenköy/İstanbul
Tel: 0216 577 23 77
www.teratek.com.tr
teratek@teratek.com.tr


9-Zoom İthalat

1975 Yılında Beyoğlu Tünel’de Foto Flaş LTD. ŞTİ’nin devamı olarak kurulan firmamız, 1991 Yılında Sirkeci’ye taşınmış ve ticari faaliyetlerine Zoom İthalat adı ile burada devam etmiştir.

2008 Yılında merkez ofis , mağazdan ayrı olarak 4.Levent’de faaliyetini sürdürdü.
1 Aralık 2014 tarihinden itibaren tüm birimlerimizle birlikte bir çatı altında Sirkeci’deki yeni adresimizde yepyeni markalar ve dinamik kadromuzla hizmete devam ediyor

 Telefon: 0212 511 46 40 – 0212 269 76 76
 Adres: Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Caddesi No:22 Kat:1 34112 Sirkeci/İstanbul

 

 

kiralik kamera ürünleri


10-Black Magic Ürünleri Kiralama Adresleri

www.kiralikkamera.com.trwww.mark3kiralama.comwww.ucuzekipmankiralama.comwww.kamerakiralama.com.tr ve www.kiralikkamera.biz


 

 

 

 

 

 

 

Black Magic Ürünleri İçin Türkiye Bayileri
WhatsApp chat