Bize Ulaşın

5 (100%) 1 vote

‘Yaratıcılık her rüyanın kalbidir’ sloganıyla kendini duyuran Dji firması, Tüm Dünya ülkelerinde hızla yayıldığı gibi Ülkemizde de hızla yayılmaktadır. Türkiye’de tüketicilere resmi yolla sunulan fiyatı Malezya’dan yaklaşık olarak 2 kat daha pahalıdır. Dji Phantom 3 geçtiğimiz 2015 Mart ayında lansmanı yapıldı ve satışa sunuldu.


1-En Çok Talep Eden Ülkeler

Alanında Profesyonel hem de normal kullanıcıların isteğine yönelik hazırladığı insansız hava araçlarıya havadan görüntüleme sektörünün lideri haline gelen DJI, Phatom ailesini genişleterek yeni geliştirdiği Phantom 3’ü  Dji firması resmi olarak duyurdu. Phantom1, Phantom2 serileri tüm Dünya’da kullanıcılarının ilgi odağı olmuştur. Dji ürünlerine ise en fazla talep gösteren ülke sıralamasında Amerika ilk sırada gösterilmiştir. Dji firmasının açıklamasına göre Amerika’dan sonra en fazla talep gösteren ülkeler ise Çin, Hindistan, Dubai ve Malezya’dır.

dji phantom 3


2-Dji Phantom Firması

Çin’in Güneyinde bulunan Guangdong eyaletinde Shenzhen şehrinde kurulmuş bir firmadır. Dji Firması 2006 yılında kurulmuştur. Yeni bir firma olmasına karşın alanında lider konumdadır. Dji Firmasının yaklaşık olarak 2000 çalışanı vardır. Amerika Birleşik Devletleri,Almanya, Japonya, Pekin ve Hong Kong’ta üretim yapmaktadırlar. Frank Wang tarafından kurulmuştur.

kiralık dji phantom kamera


3-Dji Firmasının En Çok Tutulan Ürünleri

En çok Dji ürünlerinin satıldığı Amerika,Çin,Malezya ve Hindistan piyasında en çok talep gören Dji ürünleri ise: İnspire, Dji Ronin , Spreading wings,Zenmuse Gimbal,Dji Phantom Serisi

dji phantom 3 kiralık


4- Görüntü Kalitesi

Parmaklarınızın ucunda inanılmaz,sürükleyici görüntüleri düşünün. Ve çektiğiniz görüntüleri dev ekranda HD olarak izlediğinizi… Net görüntüler,güzel çözünürlük, canlı renklere sahip Dji Phantom 3’te daha da geliştirilmiş 1080p HD görüntü kalitesi daha profesyonel bir 45 kamera ile karşınıza çıktı. Önceki serilerinden daha kompact, saniyede 30 kamera ve 4k video çekimi ile her zamankinden daha canlı ve temiz 12 megapiksel fotoğraf çekimi.

dji phantom 3 kiralik


5- 23 Dakika Kesintisiz Havada Kayıt

Phantom 3 adlı bu yeni drone firmanın söylediğine göre 23 dakika boyunca havada kalabiliyor. Ayrıca daha iyi bir motor kullanıldığı, böylelikle daha hızlı kalkış ve hareket kabiliyeti var.
Fiyat olarak 4K çekim özellikli Phantom 3 Professional modeline $1,250 fiyat biçen DJI, Phantom 3 Advanced modeli ise en fazla Full HD çekim yapabiliyor ve fiyatı ise $1.000 olarak belirlenmiş.

dji phantom 3 kamera


6-Quadcopters Sınıfının Yeni Üyesi

Dört pervanesiyle serinin diğer modelleri gibi “quadcopters” sınıfında yer alan Phantom 3, tasarımsal olarak da mevcut modellerle aynı çizgiyi taşıyor ve “Professional” ile “Advanced” olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. Phantom 2’den farklı aşağıya doğru bakabilen bir kamerası bulunan ve böylece GPS sinyallerine bağlı kalmadan görsel olarak pozisyonunu koruyabilen (İç mekan için) Phantom 3

, artık GLONASS (Rusya merkezli uydu tabanlı navigasyon sistemi) desteğini de bünyesinde barındırıyor. DJI’ın yeni insansız hava aracı ayrıca şirketin Inspire One ile yayınladığı “Pilot” isimli iOS ve Android uygulamasıyla da aktif olarak kontrol edilebiliyor.

dji phantom 3 kiralama


7-Lightbridge Sistemi Özellikli

Batarya ömrü de eskiye oranla geliştirilen ve böylelikle 23 dakika boyunca havada kalabilen Phantom 3, isteğe bağlı olarak daha önce ayrı satılan Lightbridge sistemiyle de elde edilebiliyor. Bu sistem artık insansız hava aracının içerisinde dahili olarak paket halinde sunuluyor ve kişilerin 2 KM mesafe içerisinde canlı HD görüntü aktarımı yapabilmesine imkan tanıyor. Kamera tarafında Professional versiyonu 4K saniyede 30 kare çekimler, Advanced versiyonu ise 1080p HD saniyede 60 kare video çekimleri yapabilen, aynı zamanda 12MP çözünürlüğünde fotoğraflar da çekebilen ve bu çekimleri dahili görüntü sabitleme teknolojisiyle oldukça etkili şekilde gerçekleştiren araç, DJI Phantom Vision 2+’dan 1/2.3-inç ile daha geniş bir sensörle gelirken, görüş açısı olarak da 94 dereceyle daha geniş bir kapsama alanı ortaya koyuyor.

kiralik dji phantom 3


8-Dji Phantom 3 Ana Maddelerle:

4K Video 30FPS (Ayrıca 24,25fps)
12MP Raw Fotograf
Fisheye ve Normal Fotograf çekme imkanı lensle birlikte f/2.8 lens
94 Dereceli Görüş açısı (örneğin GoPros 170 derece FoV kullanın)
Yeni Lightbridge Dijital Video FPV
GLOSNASS uyduları alabilen Geliştirilmiş GPS Sistemi
Yükseltilmiş Uçuş Kontrol Sistemi
$1250 or $1350 Fiyata tek batarya dahildir.

kiralik phantom 3


9-Şatış ve Kiralama Hizmeti

Dji phantom Türkiye Kiralama Hizmeti: www.kamerakiralama.com.trwww.kiralikkamera.com.tr – www.mark3kiralama.com – http://ucuzekipmankiralama.com/ – www.kiralikkamera.biz

Dji phantom Türkiye yetkili satıcısı: http://www.gokamera.com/

dji phantom 3 camera kiralama


 10-Yedek Parça Ve Teknik Destek Hizmeti Konusu

Dji ürünlerinin en sıkıntılı yönlerinden biri hiç kuşkusuz teknik mevzulardır. Ekipmanın bozulması veya hata vermesi durumunda teknik olarak gerçek anlamda Türkiye’de ne yazık ki hizmet sağlayan hiçbir kuruluş veya kurum yok. Yapmanız gereken bozulan parçanızı temin ettirip bir saat tamircisine götürmeniz yahut yurt dışına servise gönderip bir ay beklemektir.


 

Dji Phantom 3’ü 10 Madde İle Tanıma !!
WhatsApp chat