Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

CANON WFT-E7KABLOSUZ AKTARIM CİHAZI

5D Mark III DSLR fotoğraf makinesi ile kablolu ve kablosuz transferleri ayarlar. WFT-E7a a / b / g / LAN bağlantısı üzerinden hızlı ve güvenli bağlantılar için n, IEEE 802.11 destekler ve aynı zamanda kablolu bağlantılar için Gigabit Ethernet destekler. Bu verici o da yüksek hacimli veri kablosuz transferleri ele almayı sağlayan bir dahili Bluetooth işlevi vardır. Kompakt ve hafif tasarımı WFT-E7a profesyonel bir fotoğrafçının kablosuz iş akışı için harika bir ek yapar. Gerekli bir LP-E6 şarj edilebilir pil dahil değildir.

IEEE802.11 a / b / g / n, teslim ultra-hızlı görüntü aktarım hızı için kablosuz LAN desteği
Yüksek hızlı iletişim için kablolu LAN Ethernet 1000BASE-T desteği
Gelişmiş bağlantılı çoklu kamera çekim
Ortam sunucusu (DLNA) desteklenen
Kablosuz zaman eşzamanlı
Bluetooth uyumlu GPS cihazları kablosuz olarak bağlanabilir
Kolay bağlantı için USB terminali

pr_04_979_max pr_03_979_max


ATOMOS NİNJA DOKUNMATİK EKRANLI KAYITÇI

Hem kamera hem reji kaydı için kullanabilir kayıtçı olarak. Atomos Ninja kayıtçı ve monitör çok işlevsel bir üründür. HD/SD SDI monitör fiyatına hem monitör hem kayıtçı özelliğindedir. Dokunmatik ekranından beğenilen çekimler işaretlenebilir ve bu sayede bir video asist olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Atomos Ninja standartında monitör kaliteli bulmak neredeyse imkansızdır. Üstelik mükemmel kayıt kodekleriyle Full HD kayıt da yapılabilmektedir.

İnanılmaz süper-parlak 5” IPS 1280 x 720 dokunmatik monitör
Zoom yapılabilen waveform vectorscope zoom & RGB/luma göstergelerinin tüm özellikleri
Ayarlanabilir gamma, kontrast & parlaklık
Standart BNC bağlantılar
Kayıt sırasında izleme, oynatım, geri oynatım, basit kurgu
Netlik yardımcısı, zebra & false renkli izleme
Sensörden 10-bit, 4:2:2 ProRes veya DNxHD doğrudan kayıt
S-Log/C-Log kayıt
Kameralardan kayda girip çıkma ( Panasonic, Canon, Sony, ARRI, RED, JVC)
Kameradan timecode alma
Pahalı olmayan 2.5” hard disk veya SSD hard disk
Farklı piller için pil yuvası dönüştürücüsü

indir (1)


 APUTURE V-CONTROL USB ODAK KONTROLCÜ

Aputure usb odak yapılabilen ve kamera ayarlarını kameraya dokunmadan yapabileceğimiz bir alettir. Focus şiddetini ayarlarlamamıza yarar. Dji ronin gibi stabil yapan aletlerde olmazsa olmazlardandır.

Aputure-V-Control-USB-focus-controller-for-Canon-1D-Mark-IV-5D-Mark-II-5D-Mark.jpg_640x640


 BATTERY GRİP

Uyumlu DSLR makinenizin altına tripod bağlantı noktası aracılığla entegre edebileceğiniz battery grip 2 pil alabilen haznesi ile çekim sayısını 2 katına çıkarır.Battery Grip olmadan 500 fotoğraf çekebilen bir makine Battery Grip ile 1000 fotoğrafa kadar çıkabilmektedir.Ayrıca yanında gelen Alkalin pil haznesi sayesinde seyahatlerde hemen hemen her yerde bulabileceğiniz piller sayesinde fotoğraf keyfinizin yarıda kesilmesini engeller.Üzerinde bulunan denklanşör tuşu vb.tuşlarla dikey kadrajlarda kolaylıkla fotoğraf çekmenizi ve ayarlamalar yapmanızı sağlar.Gövdenin bir uzantısı olması sebebiyle tutuş ergonomisi ve ağırlık arttığı için titremeyi azaltır.Ve makinanıza üst sınıf DSLR görünümü katar.

Vello_BG_C5_2_Battery_Grip_for_835060


DJI RONİN 3 AXİS GİMBAL STABİLİZER SİSTEM

Dji Ronin üzerindeki entegre balans sistemi, operatörün herhangi bir alet kullanmadan ürünü kullanıma hazır hale getirebilmesine olanak sağlar. Ayrıca farklı kameralara göre setuplar oluşturup kayıt edebilirsiniz.
Stabilizer sistemin en büyük avantajlarından biri ise tek bir kamera için dizayn edilmemiştir. Üzerine DSLR kameraların yanı sıra Red Epic gibi production kameralarıda bağlanabilmektedir.
Gimbaldaki Smoothtrack kontrol sistemi ile sert tilt-pan geçişlerini yumuşatır ve daha kaliteli video elde edilir.
Ronin ATS özelliği ile otomatik olarak balans konfigürasyonunu yaparak kameranızın ağırlık merkezine göre eksenleri dengeler ve hafızasına kayıt eder.
Pan, Tilt, Roll eksenlerinin kumanda ile kontrolünün yapılabilmesi Dji Ronin’in profesyonel bir ürün olduğunun kanıtıdır. Operatörlerden biri Ronin’i kontrol ediyorken diğer kullanıcı kumanda üzerinden Pan yapabilir, Smoothtrack hızını ve modları kontrol edebilir.

DJI-Ronin


TASCAM DR-70D DSLR MAKİNELER İÇİN 4 KANALLI SES KAYIT CİHAZI

Tascam, yapımcılar, kameramanlar ve video kamera kullanan herkes için yeni DR-70D’ yi sunar. Profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen DR-70D, kompakt yapısı ile  amatör veya profesyonel tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek yetenektedir. DR-70D hızlı bir şekilde doğal ve stereo olarak kayıt yapmanıza imkan tanır. Üstelik son derece kompaktır. Tripod ile kamera arasına veya kamera üzerine monte ederek görüntüye paralel kayıt yapabilirsiniz. Üzerindeki kamera girişi ile sadece DR-70D’yi değil, DSLR kameradaki sesi de monitörleyebilirsiniz. Küçük shotgun mikrofonlar ile birlikte kullanıldığında, röportaj yaptığınız insanların sesleri ile beraber ambians sesini de aynı anda, ayrı kanallarda kayıt edebilirsiniz.

tascam-dr-70d


EDELKRONE SLİDERPLUS

SliderPLUS portatifliği ve esnek hareket kabiliyetini buluşturan dünyadakitek sliderdir. Kendi boyundaki sliderlerin iki katı hareket mesafesi sağlar. Diğer tüm sliderlere göre daha geniş görüntüye dalma çıkma aralığı sağlar.

SliderPlus01-e1355341652220-616x205


 MİCROREMOTE WİRELESS BUNDLE

Redrock microRemote Kablosuz Odak Bundle profesyonel düzeyde odak kontrol sistemlerine fiyat / performans tamamen yeni bir seviyeye getiriyor. Bu paket hassasiyet ve güç ile kablosuz lensin ‘odak kontrol etmek için gerekli tüm ana bileşenlerini içerir. Belirli bir kamera veya lens kombinasyonu kullanan diğer ürünlerin aksine

, microRemote evrensel bir odaklama çözümüdür ve hemen hemen her kamera ve objektifi üzerinde çalışır.

microRemote3.0-wireless-bundle-lg


SUBAL CD5MII CANONEOS 5D MARK II HOUSİNG

Tüm önemli kontrollerin Ergonomik yerleştirme kamera işlevlerinin rahat ve konforlu kullanım sağlar. Özel dikkat ön ve arka ana kadranının konumu ve ekran aydınlatması sağlamıştır. Arka muhafazasının kolu AF-On VEYA AE / FE Kilidi düğmesini etkinleştirmek için izin verir. Kamera muhafazası içindeki hassas konumlandırma için bir eyer üzerine monte edilir. Maksimum güvenlik sağlanır. LCD monitörün Cömert gölgeleme kamera monitör parlak imajına bir dazzle ücretsiz bir görünüm sağlar ve bu kameranın HD video fonksiyonu ile çalışır. Konut altına Dişli delikler tepsiler ve / veya aksesuarların montajını sağlar. Dişli bir deliğe sahip bir üst plaka monte edilmiş bir ışık hedefleyen bir hafif-ağırlıklı takılması sağlanır. Konut full frame görüntüleme için mükemmel bir vizör optik içermektedir. Konut büyütme Vizör Optik GS 180 veya büyütme ile monte edilebilir İsteğe bağlı 360 ° dönebilen, Vizör Optik WS 45. seçim malzemeleri, talaşlı imalat, yüzey koruma, tüm ürünlerinde olduğu gibi ve Subal en tanınmış standartların yeniden sorumluluk ile uyumlu işçilik ortaya çıkarmıştır.

SUBAL_CD5MII


 

Dslr Makinelerin Kullanımında Kolaylık Sağlayacak Ürünler
WhatsApp chat