Bize Ulaşın

3 (60%) 4 votes

KALİTE TAVİZSİZ

KIRMIZI RAVEN yerde atıcılar kalkınan KIRMIZI sensör teknolojisi getiriyor. Bir 4,5k KIRMIZI DRAGON® sensör kullanarak fotoğraf çekimi , KIRMIZI RAVEN çekirdek ilkelerine RED taahhüdünü güçlendiriyor . KIRMIZI sinema kalitesinde yaratıcı araçlar

, tüm birkaç – gerçekten olması gerektiği 4K elinde olmamalı inancı üzerine kurulmuştur.

Red Raven kamera


BOYUT

Devrimci KIRMIZI DRAGON sensörü Harnessing , atıcılar mükemmel atış her zaman elde edebiliyoruz . 120 fps veya 240 fps hızında 2K 4,5k yılında REDCODE® RAW görüntüleri yakalama yeteneğine , KIRMIZI RAVEN derece yüksek hızlı , yüksek çözünürlüklü içeriği ateş inşa edilmiştir . Övünen RED inanılmaz dinamik aralık , ultra-clean detay ve ünlü renk bilimi – KIRMIZI RAVEN size en iyi -in-class görüntü kalitesi verir .

kiralik red raven


Büyük Performans

KIRMIZI RAVEN bugüne kadar en küçük form faktöründe KIRMIZI DRAGON sensör ailesinin tüm yeteneklerini sahiptir. Sadece 3,5 lbs ağırlığında , KIRMIZI RAVEN size esneklik ve performans nihai karışımı verir . Belgesel , online içerik oluşturma , indie film yapımı veya uçağı ile çekim İster gimbals – Red Raven adlı dayanıklı, hafif yapı her durum için idealdir.

red raven kiralama


 AİLEYE HOŞGELDİN
KIRMIZI RAVEN çok daha kolay tutkulu atıcılar ödün vermeden KIRMIZI ekosistem – ve gerçekten tecrübe kalitesini katılmak için yapar . Tüm KIRMIZI RAVEN aksesuarları araçları çekim ihtiyaçları gelişmeye izin WEAPON® ile uyumludur.

kiralik red raven kamera


SİZİN VİZYON İÇİN DİZAYN

. KIRMIZI RAVEN kamera etrafında özel bir kiti Tasarım ya da en iyi ihtiyaçlarınızı karşılayan komple bir paket seçin . RED modüler tasarımı çekim tarzı için ideal bir kurulum seçmek için güçlendirir.

red raven kiralik kamera


Red Raven Kiralama

RED Raven aksesuarları


Red Raven Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Şey
WhatsApp chat