Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

Kamera sistemi olarak 1 / 2.3-inc Sony Exmor R sensörde 100-1600 (video için 100-3200) ISO aralığı, 20mm odak (35mm eşdeğeri) 94 ° görüş alanı ve DNG formatı ile İnspire 1’in standart X3 kamerası yenilenen ergonomik el gimbal ile birlikte sunuluyor.

En güzel yanlarından biri ise yeni ürünlerden olan Micro Four Thirds sistemli Zenmuse X5 kamerayı bağlantı parçası ile el gimbal ile kullanabilirsiniz. Değiştirilebilir lensi ve ayarlanan manuel diyafram ayarı, X5 R modelindeki RAW video ile elinizde profesyonel bir kamerayı stabil olarak kullanabilirsiniz.

dji osmo kiralama


Timelapse, Hyperlapse, Slow Motion

Önceden profesyonel fotoğraflar çekebilirken şimdi yeni eklenen Timelapse, Hyperlapse ve Slow motion gibi özelliklerle geliştirilmiş halde karşımızda.

kiralik dji osmo


Daha Fazla Aksesuar Kullanabilme Şeçeneği

Osmo’yu motosiklet veya bisikletinize bağlayabilirsiniz. Tripot ile sabit panoramik çekimler yapabilirsiniz.Osmo el gimbal ergonomik ve dayanıklı bir yapıyla tasarlanmıştır. Butonlar ve anahtarlar baş parmağınızın rahatça ulaşabileceği yakınlığa göre yerleştirilmiş. Ayrıca akıllı telefonunuzu bağlayarak kontrol sağlayabileceğiniz bağlantı bölümü bulunmakta.

dji osmo kiralama şirketi


En Gelişmiş Selfie Çubuğu

Phantom ile önemli bir başarı yakalayan DJI

, “selfie çubuğu” olarak tanımlanabilecek “Osmo” ile aynı formülü başka bir ürün kategorisine taşıyor. Şirketin drone’larındaki kamera ve yalpa teknolojisini ödünç alan DJI Osmo, bu teknolojiyi “en gelişmiş selfie çubuğu” şeklinde paketleyerek sunuyor. DJI, yeni ürünüyle sinema seviyesinde sabitlemeyi ve 4K çözünürlüğündeki videoları ortalama kullanıcılar için erişilebilir kılmayı amaçlıyor. Bütçesi kısıtlı olan profesyoneller de DJI Osmo’nun hedef kitlesinin içinde yer alıyor.

dji osmo 4k


4k Kamera – 12 megapiksel çözünürlük

Üç eksenli yalpa ve üst kısmında kamera barındıran DJI Osmo, tasarımı itibarıyla kolay kavranabilen bir çubuk gibi gözüküyor. Plastik ve alüminyumdan yapılması sayesinde DJI Osmo’nun ağırlığının 201 grama inmesi sağlanmış. 12 megapiksel çözünürlük sunan bu kamerada 1/2.3 inç’lik sensör ve 94 derecelik açıya sahip lens bulunuyor. DJI Osmo kamerasıyla 4K video kaydı yapılabiliyor.

dji osmo kira


Zenmuse X5 ve Zenmuse X5R

Bünyesinde yer alan ufak joystick ile kamerasını hareket ettirebilen DJI Osmo, daha çok tüketici pazarına odaklanıyor olsa da kamerasının değişebiliyor olmasıyla süreci tam tersine çevirebiliyor. Osmo bunu yine DJI tarafından geliştirilen Micro Four Thirds sistem “Zenmuse X5 ve Zenmuse X5R” kamera birimleriyle yerine getirebiliyor.

dji osmo kiralama yeri


 

Dji Osmo Kiralama ve Satın Alma

Dji Osmo kiralama yapabilmek için www.kamerakiralama.com.tr , www.mark3kiralama.com , www.kiralikkamera.com.tr veya www.ucuzekipmankiralama.com adreslerin ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Kamera Sektörünün Vazgeçilmez Hale Gelecek Ürünü Dji Osmo
WhatsApp chat