Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

Matthews Ultimate HD DC Slider Package

Matthews Ultimate HD DC Slider Paketi HD DC Slider, MT1 Tripod ve DL7 Dolly Sistemleri oluşur. Bu paket HD DC Slider Sistemi için sağlam, mobil platform sunuyor. MT1 265 üzerinde lb ağırlık kapasitesi ve 25-44 bir çalışma yüksekliği aralığı “. DL 7 Dolly 5 özellikleri” set veya yere yumuşak sistem hareketleri için tekerlekleri vardır.

packageoffer_500x


Birns & Sawyer Cineped Roto Slider

Birns & Sawyer Cineped Roto Slider stereoskopik 3D çekim için eşleştirilen tam boyutlu kameralar bir çift bir DSLR video kamera şey için pürüzsüz, sessiz kamera hareketinin 42 “36 sağlayan uzun kaymak” dir. 140 £ bir yük kapasitesi ile, hemen hemen sen Cineped kaydırıcı ile hareket edebiliyoruz teçhizat türlerine sınırı yok.
Sol-sağ izleme, Cineped ile yürütebileceği birçok hamle sadece bir tanesidir. Önden arkaya hareketi de mümkündür – birleştirmek objektif yakınlaştırır ve (yine, küçük ölçekte) Hitchcock’un “Vertigo etkisi” ile elde edebilirsiniz. Geleneksel sürgü aksine, Cineped Roto Slider tripod bağlantısı tam bir 360 ° döner, bu nedenle, yay salıncak ve dairesel kamera hareketleri de mümkündür. Ayrıca bileşik hamle yürütebilirsiniz; kombinasyonlar sadece hayal gücünüzle sınırlıdır.

Birns_Sawyer_344021_Cineped_Roto_Slider_w_752708


Cinetics Two Axis360 Pro Motorized Slider, Track, Pan, Tilt

Cinetics adlı Axis360 Pro Motorlu Hareket Kontrol Sistemi ve Slider size akıcı ve hassas motorlu slaytlar, tava dinamik video ve timelapse fotoğraf dizileri oluşturmanızı sağlar. Çok yönlü sistem, kompakt, hafif ve kurmak kolaydır. Pürüzsüz veya artan hareketleri kanıtlıyor güçlü Axis360 dijital step motor, etrafında merkezleri ve çoğu DSLR, aynasız ve dijital sinema kameraları ile çalışır.
5 kg kadar destekler. 360 ° motorlu pan tilt veya yumuşak, tekrarlanabilir hareketler için izin verir. Yazılım açık kaynak kodlu ve yükseltilebilir. Dragonframe stop motion animasyon yazılımı ile uyumlu. Dahili şarj edilebilir pil.

img2-4171


Benro MoveOver12 35.4″ Dual Carbon Rail Slider

Benro adlı MoveOver12 Çift Karbon Ray Slider Takımı sizin yapımları sinematik doğrusal hareket yakalamak için gereken tüm bileşenleri sunuyor. kit MoveOver12 35.4 “Çift Karbon Raylı Slider ve S8 Pro video Başkanı ve LBA2 Tesviye Bazlar ile Seyahat Düz AL Serisi 2 tripodlar bir çift çiftleri onu sahiptir. Kolay saklama ve taşıma için bir yer yuvarlanma çantasının içinde tüm sistemi paketleri.
Slider arabası pürüzsüz ve sessiz çalışması için 22mm karbon fiber rayların bir çift arasında kayma izin dört yatakları bulunmaktadır. Ayrıca, kaymak, hassas, el-krank hareket kontrolü ve pürüzsüz rampalar ve dışarı slaytlar sağlayan ağırlıklı volan ve kauçuk parça kayış tahrik ile donatılmıştır.

benro_c12d9k1_moveover_12_22mm_dual_1135925


Cinevate IncPegasus Carbon Lights Package/Case/Base Head

Cinevate Pegasus sistemi. £ 15 maksimum yük taşıma kapasitesi ile donatılmış, dolly platformu da bir tablo dolly ya da havai izleme olarak kullanılabilir 39″ mesafeye kamera slayt yatay için izin 15mm karbon rayları özellikleri, sistem iki eklem kollarına ek olarak, aynı zamanda zorlu koşullarda bile yüksek kaliteli görüntüler sağlamak için dört arazi bacağı vardır 100mm kase ve 100mm top adaptörü “Bir 3/8 yoluyla Manfrotto 502HD yanlısı bir video kafasını takmak için izin verir.

cinevate_inc_pegasus_carbon_linear_tracking_1021105


VariZoom VariSlider VSM1 Camera Slider

45 kg  kameralara  kadar destek verecek şekilde ve iki opsiyonel ağır tripodlar monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayakları destek sağlamak ve VSM1 desteklemek için isteğe bağlı ağır Tripodlar kullanmak için izin dahil tripod bağlar içine monte etmek için pistin uzunluğu boyunca kaydırılabilir. Tripod montaj üniteleri tesviye kase çeşitli boyutları içine sığacak ve isteğe bağlı VARIZOOM adaptörü ile Mitchell standart plaka monte edebilirsiniz.

varizoom_vsm1_k_http_www_varizoom_com_product_p_vsm1_htm_1133119


Wondlan MS1.0 1 Metre Slider

Modern tasarımıyla her türlü çekimi yapabilmenizi sağlar. Slayt demiryolu kaliteli materyallerden üretilmiştir ve hassasiyetle çalışır. Ayarlanabilir amortisörü sayesinde esnekliği ayarlayabilirsiniz. Dört esnek ayağı farklı yüksekliklerde ayarlanabilir. Ayrıca başlık takılarak her yönde çekim yapılabilir. Slider üzerinde 3 farklı yerde 1/4 ve 3/8 olmak üzere vida yeri mevcuttur. Entegre terazi ile kolayca ayar yapabilirsiniz. Slider dikey olarak hareket edebilmektedir. Başlığın taşıyabildiği ölçüde her türlü makineye uyumludur.

wondlan-ms-1-5-metre-slider-hayyamcarsisi-398-600x600


Sevenoak SK-CS02 Dairesel Slider

Çapı 85cm dir. Yay Uzunluğu 131cm dir. Maksimum yük kapasitesi 5 kg dır. Kaliteli materyalden imal edilmiştir.

sevenoak-sk-cs02-dairesel-slider-curved-circle-slider--fb7


Sevenoak SK-GT150 Slider

Uzunluk : 150cm. Hassas rulmanlar ile oluşturulmuştur. Sorunsuz ve sessizce çalışır. Kaliteli alüminyum materyal. Tek başına kullanılabilir veya tripod üzerine monte edilebilirler.

sevenoak-sk-gt150-slider-150cm--a01


Wondlan MS1.5 1.5 Metre Slider

Modern tasarımıyla her türlü çekimi yapabilmenizi sağlar. Slayt demiryolu kaliteli materyallerden üretilmiştir ve hassasiyetle çalışır. Ayarlanabilir amortisörü sayesinde esnekliği ayarlayabilirsiniz. Dört esnek ayağı farklı yüksekliklerde ayarlanabilir. Ayrıca başlık takılarak her yönde çekim yapılabilir. Slider üzerinde 3 farklı yerde 1/4 ve 3/8 olmak üzere vida yeri mevcuttur. Entegre terazi ile kolayca ayar yapabilirsiniz. Slider dikey olarak hareket edebilmektedir. Başlığın taşıyabildiği ölçüde her türlü makineye uyumludur.

wondlan-ms15-15-metre-slider


EdelKrone SliderPLUS

SliderPLUS portatifliği ve esnek hareket kabiliyetini buluşturan dünyadakitek sliderdir. Kendi boyundaki sliderlerin iki katı hareket mesafesi sağlar. Diğer tüm sliderlere göre daha geniş görüntüye dalma çıkma aralığı sağlar.

SliderPlus01-e1355341652220-616x205


ProMediaGear PMG-DUO 36″ Video Slider

Video Slider tek bir sürgü vücuda hem düz hem de kavisli parça birleştirir. Her bacak sürgüsünü tesviye için bağımsız ayarlanabilir engebeli arazilerde.36 “düz parça

, 36 “yarıçaplı Kavisli parça,  Kavisli parabolik hareket çerçevesi içinde odak konu ve sabit tutar, Masa üstü ya da zemin seviyesi kullanım için bağımsız olarak ayarlanabilir ayaklar.

Slider-Straight-tester


Kessler Crane Pocket Dolly v2.0 Traveler

27.5 “uzunluk £ 15 kadar yükleri destekler. Kayış tahrik sistemi Çıkarılabilir ağırlıklı krank kolu Rulman tekerlek tasarımı İsteğe bağlı elektraDRIVE, CineDrive veya ikinci Shooter hareket kontrol sistemleri ile uyumlu. İsteğe bağlı Paralaks bar ilavesi ile kaymak için eksen kaydırma ekle
Kamera arabası 3/8 kombinasyonu “16, 1/4” farklı kamera montaj seçenekleri için -20 ve 8/32 “dişi dişli delikler sağlar. “-20 Ve 3/8” 1/4 -16 tripod montaj merkezinde bulunan iplik ve parça uçları. Zemin seviyesi kullanımı için opsiyonel Outrigger Ayaklar ve All-Terrain Outrigger Ayaklar

kessler_crane_cs1011_pocket_dolly_v2_traveler_1088154

Kısa Filmciler ve Sinemacılar İçin En İyi Slider Modelleri
WhatsApp chat