Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

1-Büyü


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 17 Aralık 2004
Yönetmen: Orhan Oguz
Oyuncular: Nihat Ileri , Özgü Namal , Okan Yalabık , İpek Tuzcuoğlu
Konusu: Lanetli olduğuna inanılan bir köye araştırma yapmak için bir grup arkeolog gelir. Lanetin sebebi bundan tam yedi yüz yıl öncesine dayanmaktadır. Kız çocuklarının uğursuzluğuna inanan köy halkı hepsini öldürür. Sadece bir baba kızına kıyamaz ve yaşlı bir kadın ona büyü yapar.Ayşe ve ekibi Artuklu Kralı Sultan Salih’ e ait bir kitabı aramaya başlarlar. Zeynep, Ayşe’ nin çok yakın bir arkadaşıdır ama duygularını engelleyememiş ve yıllardan beri arkadaşının kocası Tarık’ a bir aşk beslemiştir. Zeynep’ in bu aşkı lanetin yıllar sonra tekrarlanmasına sebep olur. Büyücüye giden Zeynep, Tarık’ı elde etmek için yardım ister. Ama büyü yenilenir ve kötü cinler ekibe korku dolu günler yaşatmaya başlayacaktır.

büyü

2-Dabbe


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 10 Şubat 2006
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Senarist: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Sabri Tekinalp , Fulya Candemir , Zeynep Hasdal Çolakoğlu , Süha Tok , Serhat Yiğit , Ebru Aykaç , Serdar Özer , Kaan Girgin , Ümit Acar , Murat Seviş
Konusu: Amerika’da esrarengiz intihar olayları biribirini takip etmektedir. Ülkenin her yerinden insanlar, birbirinden korkunç yöntemlerle ölmeyi seçmektedir. Benzer bir olay, Türkiye’de de yaşanır. İzmir’de Tarık isimli bir genç, dehşet verici bir şekilde intihar ettiğinde, polis yakın arkadaşlarını sorguya çeker.Cem, Sema ve Hande, ölmeden önce adeta bir internet bağımlısına dönüşmüş olan Tarık’tan e-postalar almışlardır. İşin ilginç yanı Tarık’ın ölümünden sonra da bu e-postaları almaya devam ederler. E-postalara, korkunç görüntüler eşlik etmektedir. Gençlerin hayatında bir süre sonra, dehşet verici düşlerle gerçekler birbirine karışmaya başlar. Hande, Kuran’da sözü geçen ve dünyanın sonunu muştulayan Dabbe’tül Arz’ın gerçekleşmeye başladığını fark eder.

dabbe

3-Musallat


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 16 Kasım 2007
Yönetmen: Alper Mestçi
Senarist: Alper Mestçi
Oyuncular: Burak Özçivit , Biğkem Karavus , Kurtuluş Şakirağaoğlu
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran
Konusu: Birbirlerine büyük bir aşkla bağlı olan Suat ve Nurcan, yaşadıkları köyde mutlu bir yaşam sürmektedirler. Herkesin gıpta ile izledikleri aşklarını artık evlilikle taçlandırma zamanları gelmiştir. Fakat mutlu çiftin bu kararı alması ile başlarına büyük bir bela musallat olur.Başka dünyalardan gelen bir varlık, çevrelerinde açıklaması imkansız olaylara neden olacak ve çiftin tüm yaşamını etkileyecektir. Artık ne yaşamları ne de aşkları eskisi gibi huzur dolu değildir.

musallat

4-Semum


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 8 Şubat 2008
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Senarist: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Sefa Zengin , Burak Hakkı , Nazlı Ceren Argon , Cem Kurtoğlu , Bahtiyar Engin , Levent Sülün
Konusu: Canan ve Volkan, mutlu bir evlilikleri olan genç bir çifttir. Yıllardır hayalini kurdukları gibi bir evin sahibi olmuş ve sonunda da taşınmışlardır. Hayatlarında herşey son derece yolunda gidiyor gibidir. Ta ki… Bir gün Canan hiç kimsenin anlam veremediği garip davranışlarda bulunmaya başlar. Kendisine hakim olamamaktadır; sanki davranışları başkaları tarafından konrol ediliyormuşçasına davranmaktadır. Semum denen bu korkunç yaratıkların hakimiyetine giren Canan neden hedef olarak seçilmiştir?

Semum

5-Ammar: Cin Tarikatı


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 21 Mart 2014
Yönetmen: Ozgur Bakar
Senarist: Ozgur Bakar , Alper Kivicim
Oyuncular: Selim Erdogan , Turan Özdemir , Berke Hürcan , Burak Sarımola , Ozan Akbaba , Alican Cokogur , Dilsah Demir ,Yunus Emre Denizoglu , Nezahat Oynar , Duygu Paraciklioglu
Konusu: Feride, sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü Barkın hafta sonu bir dağ evine gitmeye karar verirler. Fakat istenmeyen sürpriz misafir Canan’ın gelmesiyle yolculuk gergin başlar. Bu klasik başlangıç daha önce şahit olmadığımız türden bir bulmacaya Feride’nin gözünden bizi davet eder. Birbiri ardına gelişen korkunç olaylar başta Feride olmak üzere herkesi içinden çıkması imkansız olan, adeta bir labirentin içine hapseder.

ammar-full-indir

6-El-Cin


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 5 Nisan 2013
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Senarist: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Çetin Yeltekin , Mine Vurankaya , Ebru Unurtan , Dora Sarikaya , Sultan Köroglu Kiliç , Hande Kaptan , Alper Kadayifçi , Elif Erdal , Hakan Bozyigit , Sevinç Erol
Konusu: İstanbul Şile’de bir kız çocuğu bilinmeyen kişiler tarafından tuhaf bir şekilde kaçırılır. Aynı ilçede yaşayan ve kayıp çocuk olayıyla hiçbir ilgisi olmayan beş üniversite öğrencisi gündelik yaşamlarına devam ederken, kaçırılan kızla ilgili aniden doğaüstü olaylar yaşamaya, ürkünç görüntüler görmeye ve kendilerini Büyü, Ayin ve benzersiz bir Lanetle kuşatılmış olarak bulurlar. İlk başta anlamlandıramadıkları bu korkutucu olaylar, kendi aralarında tartışmalara sebep olur. Kayıp küçük kızı ve ailesini tanımadıklarını iddia eden bu beş genç, neden bu olayları yaşamaktadırlar? Küçük kız neden kaçırılmıştır, nerededir? Yoksa bu beş arkadaştan biri şeytanın ta kendisi midir? Dehşet gitgide artarken gizledikleri sır onları, insanlık tarihinden de eski, cinler aleminin ve Azrail yokuşu denen boyut kapısının eşiğine getirir. Gençler, ölümden daha korkutucu olan bu eşikten kurtulabilecekler midir? Azrail Yokuşuna gizlenen cüzzamlı sır nedir? Suçlu kimdir?

El-cin

7-Azem: Cin Karası


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 30 Mayıs 2014
Yönetmen: Volkan Akbaş
Oyuncular: Zeki Şen , Eylül Öztürk
Konusu: Genç çift bir hafta sonu ailesinden miras kalan evlerini görmek için yola çıkar. Daha önce hiç gitmedikleri Düzce’deki bu ev dışarıdan normal gözükse de aslında Azem büyüsü altında yıllardır kapısı aralanmamış bir yerdir. Evi gördüklerinde pek de umduğunu bulamayan çift yine de geceyi burada geçirmeye karar verir. Kış olduğu için evin bulunduğu köy boş ve ıssızdır. Ve onlara yardım edecek kimse yoktur. Çok geçmeden ne olduğu bilinmeyen bir varlık karşında sığındıkları terk edilmiş evden kaçmak için ölümüne bir savaş vereceklerdir.

azem cin karası

8-Muska


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 25 Temmuz 2014
Yönetmen: Ozkan Celik
Senarist: Ozkan Celik , Serhan Nasirli
Oyuncular: Tanju Tuncel , Hakan Karsak , Taylan Güner , Sezgin Erdemir , Asli Sahin , Efe Karaman , Gökcan Gökmen 

Antibiotica – Behandeling online

,Meric Aral , Gokhan Yilmaz , Songul Aksoy

Konusu: Celal 30 yaşlarında, bir gazetede yazar olarak çalışmaktadır. Kadınlara düşkün biridir, sevgilisini aldattıktan sonra evden kovulur ve kendine kalacak bir yer aramaya başlar. En yakın arkadaşı bile Celal’i evine almak istemez. Kiralık bir oda bulur. Ev döküntü bir haldedir. Kalmak istemez fakat evde kalan genç ve güzel bir kız olan Yasemin’i görünce ev ile ilgili düşünceleri tamamen değişir. Celal’in verdiği bu karar, hayatının akışını tamamen değiştirecektir.

muska-kapak

9-Azazil: Düğüm


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 29 Ağustos 2014
Yönetmen: Özgür Bakar
Senarist: Özgür Bakar , Alper Kıvılcım
Konusu: Sinem, anne ve babası vefat ettikten sonra ailesinden kalan evde teyzesi ve eniştesi ile yaşamaktadır. Üniversiteden sevgilisi Akın ile mutlu bir ilişkisi vardır. Bir gün Akın’la arabada giderlerken bir köpeğe çarparak ölümüne yol açarlar. O günden itibaren Sinem için kabus dolu anlar arka arkaya yaşanır.

azazil

10-Dabbe: Zehr-i Cin


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 12 Eylül 2014
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Nil Günal Çakıroğlu , Ümit Bülent Dinçer , Sultan Köroğlu Kılıç , Emir Özbek
Konusu: Kocası Ömer’le mutlu bir hayat sürmekte olan Dilek için aydınlık geçen günler cinlerin ani bir saldırısıyla kararır. Her şey, Dilek’in bir rüyasıyla başlar. Bu rüyada belirsiz suretler, şeytana dair bir takım sırları Dilek’in kulağına fısıldadıktan sonra ona musallat olmuşlardır. Kocası Ömer, rüyayı Dilek’in birkaç gün önce yaşadığı bir hırsızlık olayının psikolojik yansıması olarak görse de, Dilek kendisine git gide yaklaşan ve sır fısıldayan bu cinleri artık hissetmeye başlamıştır.

dabbe zehri cin

11-Siccin


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 26 Eylül 2014
Yönetmen: Alper Mestçi
Oyuncular: Pınar Çağlar Gençtürk , Koray Şahinbaş , Ebru Kaymakçı ,Merve Ateş
Konusu: Gerçek bir hikâyeden beyazperdeye uyarlanan film, Öznur isimli genç bir kadının zorlu bir aşk hikâyesini anlatıyor. Çocukluğundan beri kuzenine, yani teyzesinin oğlu olan Kudret’e aşık olan Öznur, bir şekilde Kudret’i beraber olmaya ikna eder. Evli olan Kudret, bu ilişkiyi içine bitirmek ister. Öznur ise ne olursa olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa’ya büyü yaptırır. Bu büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır.

siccin

12-Münafık


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 3 Nisan 2015
Yönetmen: Özkan Aksular
Oyuncular: Levent Sülün , Zeynep Okan , Balım Gaye Bayrak , Özer Arslan
Konusu: Sovyetler Birliği’nde parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım’ın daveti üzerine, “Cinli Nazife” olarak anılan Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak üzere Türkiye’ye gelir. Kastamonu Azdavay’daki Nalbant Köyü’nde araştırmalarını sürdüren Valeria, hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım’ı felç geçirmiş, Nazım’ı ise delirmiş bir halde bulur.

münafık

13-Ezan


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 1 Mayıs 2015
Yönetmen: Fuat Yılmaz
Oyuncular: Osman B. Keser , Yeliz Yeşil , Şahin Özden , Muammer Şahin
Konusu: Asi ve asabi bir genç olan Ali, hiçbir işte tutunamamaktadır. İşinden kovulduğu bir akşam aşırı alkol aldığı bardan çıkışta bir kız çocuğuna çarpar ve kaçar. Olay yerinde düşürdüğü yüzük kullanılarak yapılan büyü sonrasında annesini kaybeden Ali köyüne dönmeye karar verir. Amcasının oğlu Mehmet’le define aramaya çıktıklarında cinler tarafından kaçırılırlar. Bunun üzerine eşi Zeynep ve yakın arkadaşı Cengiz, Ali’yi aramak için köye gelir.

ezan

14-Hannas: Karanlıkta Saklanan


Ülke: Türkiye
Gösterim Tarihi: 12 Haziran 2015
Yönetmen: Kamil Aydın
Oyuncular: Furkan Kızılay , Hazal Şenel , Bükre Atala , Ahmet Yıldırım
Konusu: Mert, Özel Sentez Kliniği tabelasının karşısında durduğunda, mesleğe yeni başlayan her psikiyatrist gibi idealleri ve planları vardı. Bir Anadolu şehrinin biraz dışındaki bu hastanede çok şey öğrenecek, kendini geliştirecekti. Farklı psikiyatrik rahatsızlıklar, farklı insanlar ve kitaplarda yazmayan daha pek çok şey kendisini bekliyordu. Koridorlarda, terapi odalarında, hastanenin her köşesinde.

hannas1

Korkunun Sinemaya İşlendiği 14 Yerli Film
WhatsApp chat