Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

1-İş Bankası Maximum Kart Reklam Serisi -Mert Fırat

54d3a6fcc67b2_thumb

Oynadığı Sinema Filmleri: Bir Varmış Bir Yokmuş,Gece,Kelebeğin Rüyası,Erkek Tarafı ‘Testosteron,Acemi Gladyatörü,Dedeminİnsanları,Beni Unutma ,Bir Ömür Yetmez,Atlıkarınca,Başka Dilde Aşk

Biyograafi:Şehabettin Mert Fırat  (d. 10 Ocak 1981, Ankara) Türk tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, senarist.


2-Vestel Reklamları – Kenan İmirzalıoğlu

vestel_hbt_k_i

Oynadığı Sinema Filmleri:Yazı Tura,Son Osmanlı Yandım Ali,Kabadayı,Ejder Kapanı,Uzun Hikaye

Biyografi: d.18 Haziran 1974 (41 yaşında)Ankara, Türkiye1997 yılında Best Model of Turkey’nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20’ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World’e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştu.


3-Çağlar Çorumlu-Koçtaş Reklam Filmi

koçtaş-ilham-perisi1

Oynadığı Sinema Filmleri:Yok Artık

,Daire,Pek Yakında,İbreti Ailem,Rina,Osmanlı Cumhuriyeti,Kader,Ters Köşe,Gece Yürüyüşü

Biyografi:4 Aralık 1977’de Merzifon’da dünyaya geldi. Eğitimci bir aileden gelen Çağlar Çorumlu’nun annesi ve babası öğretmendir. 1994 yılında, Merzifon Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra, Eskişehir’e yerleşti. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi “Turizm ve Otel İşletmeciliği” bölümünden mezun oldu. Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin “tiyatro kulübü”ne katıldı. Kendisindeki oyunculuk yeteneğini ilk olarak, bu tiyatro kulübünün yönetmeni olan Tolga Evren’in desteği ile fark etti.


4-Tivibu Reklam Filmleri – Şahan Gökbakar

tivibu-reklam-tivibu-anne-hd

Oynadığı Sinema Filmleri:Recep İvedik 1.2.3.4,Celal İle Ceren,Buğra,Gen,Dikkat Şahan Çıkabilir,Kime Diyorum Ben

Biyografi:Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı[1] ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı. ODTÜ Koleji’nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü’nü[1] bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek[1] başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan’ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetti.


5-İş Bankası Reklamları – Cem Yılmaz

CY MAA PARAKOD_6st(21,5)x30cm.indd

Oynadığı Sinema Filmleri:Pek Yakında,Hokkabaz,Arog,Gora,Hokkabaz,Şekerpare,CMYLMZ,Yahşi Batı,

Biyografi:İstanbul doğumlu Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, senarist, yapımcı ve yönetmen.


6-Nestle Kahve Kreması Reklam Filmi – Emre Altuğ

 

Oynadığı Sinema Filmleri:Otel Divane,Lal,Elde Var Hayat,Mert ile Gert

Biyografi:14 Nisan 1970 (45 yaşında), İstanbul,2008 yılında Çağla Şikel ile evlendi Çocukları;Kuzey Altuğ,Uzay Altuğ


7-Akbank ile Axess Reklamları – Özgü Namal

posta_seri_ilan_ver

Oynadığı Sinema Filmleri:Organize İşler 2,Benimle Var Mısın?,Masumlar…

Biyografi:28 Aralık 1978 (36 yaşında),Üsküdar, İstanbul,Özgü Namal, Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. 28 Aralık 1978’de Üsküdar’da doğdu. Selanik kökenli olan annesi Akile Namal emekli bir devlet memuru, Makedonya kökenli babası Kubilay Namal ise emekli bir tüccardır.


8-Pınar Sucuk Reklamları – Kadir Çöpdemir

078d9350230fd403080b5186b4132cbf1427ca1ba73aea17268e955500e31526

Oynadığı Sinema Filmleri:Aşk Yakar,Halil İbrahim Sofrası,Manda Yuvası…

Biyografi:Kadir Çöpdemir (Gerçek Adı: Abdülkadir Geylani Çöpdemir) (d. 1967 Elazığ, Tv yapımcısı, programcısı ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Başak burcudur.Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’in ilk DJ (disc-jokey)’i olarak Türkiye’de ilk ses veren radyocudur. Maksat Muhabbet isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür.


9-Mavi Jeans Reklamları – Serenay Sarıkaya

Serenay-Sarıkaya-Mavi-Jeans-Reklamı-Kıyafetleri

Oynadığı Sinema Filmleri:Hoşçakal,Limon Ağacı

Biyografi:01 Temmuz 1991’de, Antalya’da doğdu. lise eğitimini, “Antalya Saime Salih Konca Lisesi”nde okudu. Serenay Salsa yapmayı, Tenis ve Voleybol oynamayı seviyor ayrıca Rock Müzik dinliyor. Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen “Avrupa Gençler Güzellik Yarışması”nda, Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanmıştır. Yarışmada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek “Jüri Özel Ödülü”nü almış ve ülkemize dördüncülükle dönmüştür. Plato Film’de oyunculuk eğitimine devam etmiştir.                                  


10-Teb Bank Reklamları – Olgun Şimşek

TEB_OXFORD

Oynadığı Sinema Filmleri:Gözetleme Kulesi

Biyografi:1971 (44 yaşında),Evlilikleri:Zeynep Kocabeyoğlu (2011-),Şebnem Sönmez (1996-2000)


11-Garanti Bankası Reklamları-Şahin Irmak

BultenEklenti-635260753831241175_1390475227

Oynadığı Sinema Filmleri:Gönül Yarası,Çok Film Hareketler Bunlar…

Biyografi:Şahin Irmak, 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi.Kanal D’de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile Karayılan dizisinde “Şiro” tiplemesi ile yıldızı parlayan ünlülerden biridir.


12-Vodafone Reklamları – Ersin Korkut

hqdefault

Oynadığı Sinema Filmleri:Çok Film Hareketler Bunlar,İçimdeki Ses…

Biyografi:Ersin Korkut, 1977yılında, Hakkari’de dünyaya geldi. İlk ve orta dereceli eğitimini Hakkari’de tamamladıktan sonra aynı şehirde bir süre taksi şöförü olarak çalışan Korkut, iş bulmak amacıyla1998 yılında İstanbul’a taşındı.


13-Turkcell Reklamları – Ahmet Kural

Turkcell_isler_gucler

Oynadığı Sinema Filmleri:Düğün Dernek2,Oflu Hoca’nın Şifresi…

Biyografi:Ahmet Kural, 1982 doğumlu sinema oyuncusu. Murat Cemcir ile yer aldığı projelerle tanınmaktadır.Emniyet Müdürü olan babasının görevi nedeniyle bulunduğu Kütahya’da dünyaya geldi. Ablasının konservatuarda okumasının da etkisiyle oyunculuğa merak saran Kural, lisede tiyatro çalışmalarına katıldı. Selçuk Üniversitesi Radyo-TV Sinema Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.


14-TTNet Mümkünlü (Taraklı) reklam filmleri – Şener Şen

369506

Oynadığı Sinema Filmleri:Hababam Sınıfı,Namuslu,Züğrüt Ağa

Biyografi:Şener Şen, 1941 doğumlu sinema oyuncusu. 1970’li yıllarda kalabalık kadrolu Yeşilçam filmlerindeki yardımcı rollerle büyük beğeni kazanan Şen, 80’li yıllardan itibaren başrollerde oynamaya başladı ve Türk sinemasının tartışmasız en büyük isimleri arasına adını yazdırdı.


15-Clear Reklamları – Burak Özçivit

hqdefault

Oynadığı Sinema Filmleri:Musallat,Semum,Aşk Sana Benzer

Biyografi:Türk oyuncu ve eski manken. Kazım İşmen Lisesi’nden mezundur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.


16-Lipton Reklamları – Ozan Güven

0

Oynadığı Sinema Filmleri:Balayaka,Pek Yakında,Koyu Kırmızı

Biyografi:Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans bölümünü okudu ama bitirmedi. İzmirBelediye Konservatuar’ında oyunculuk dersleri aldı. Şahika Tekand Tiyatrosu’nda çalıştı.


Reklam Sektöründe Vazgeçilmez Hale Gelen Oyuncular
WhatsApp chat