Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

Her oyuncu bir karaktere bürünmek için belli başlı  fedakarlıklar  yapmışlardır.En dikkat çeken fedakarlıklar.


1-Gary Oldman
Canlandırdığı Amerikalı karakterler yüzünden,İngiliz aksanını kaybetti.Geri kazanabilmek için özel konuşma terapilerine gitmek zorunda kaldı.
gary oldman


2-Heath Legder
Heath Ledger Joker rolüne bürünebilmek için kendisini 1 ay otel odasına kapattı.Jokerin hakkını çok iyi verdi ve vefat etti.
heath-ledger


3-Robert De Niro
Raging Bull  filminin final sahnesi için 30 kilo aldı ,The Godfather 2 için Sicilyada uzun süre yaşadı,Cape Fear için dişlerinin görünümünü değiştirmiş, Taxi Driver için 1 ay taksicilik yapmıştır.
Film Title: Little Fockers


4- Clint Eastwood
1976 yılında The Unforgiven filminin senaryosunu David Webb People’den satın aldı.Filmin başrol William Munny karakterini oynayabilecek yaşlılığa erişene kadar 15 yıl bekledi.
Clint Eastwood


5-Scott  Glenn
Kuzuların Sessizliği filmindeki rolüne

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

,polislerin el koyduğu işkence ve cinayet kasetlerini izleyerek hazırlandı.Kasetlerin kendisini çok etkilediğini öne sürerek devam filminde oynamayı reddetti.
Scott-Glenn


6-James McAvoy
X-Men First Class filmindeki Profesör X rölü için saçını kazıtan James McAvoy, karakterin bir önceki filminde saçı olduğunu öğreniyor.First Class filminde postiş takmak zorunda kalmıştır.
-james-mcavoy


7-Marlon Brando
The Men filminde canlandıracağı ikinci Dünya Savaşı gazisi rolüne hazırlanmak için Van Nuysta bir hastanede aylarca felçli hastalarla beraber yaşadı.
marlon brando


8-Tom Hanks
Yeni Hayat filminde canlandıracağı orta-yaşlı karakter için kilo aldı.Çekimlere 1 sene ara verilince adada geçirdiği süre göz önüne alınarak,Hanks tekrar kilo verdi ve saçını sakalını uzatmak zorunda kaldı.
tom hanks


9-Christian Bale 
The Machinist filmi için 30 kilo verirken bir yıl geçmeden 50 kilo alarak Batman Begins ‘te oldukça atletik bir vücuda sahip olmuştur.
Christian-Bale


10-Min – sik Chio
İhtiyar Delikanlı filmindeki karakteri hapiste geçirdiği yılları saymak için vücudunda kızgın tel kullanıyordu.Aktörde son yontem olarak makyaj kullanmak yerine kendi etini yakmaya karar verdi.
choi-min-sik

 

Rolleri İçin Büyük Fedakarlıklar Yapan 10 Oyuncu
WhatsApp chat