Bize Ulaşın

Bu ürünü oyla !

Tüm kiralik sony film ekipmanları için www.kiralikkamera.com.tr ve www.kamerakiralama.com.tr adresi ile irtibata geçebilirsiniz. 7/ 24 hizmetinizdedir.


1-Sony Kamera Lensleri ”Birinci Sınıf Cam”

Yeni lensler, yeni olanaklar

Sony’nin zengin lens yelpazesi, zumdan makroya farklı dünyaları yakalamanıza imkan sunar. Mimari ayrıntılardan çiy damlalarına, lenslerimiz vizyonunuza hayat vermenizi mümkün kılar.

 

sony marka lensler


2-Sony Marka Aksesuarlar

Aksesuar seçenekleriyle fotoğraflarınızın kalitesini artırın: Dahili aksesuar yuvasına vizör, harici flaş, mikrofon ya da başka bir aksesuar takın ve yaratıcılığınızı özgür bırakın.

sony marka aksesuarlar


3-α Değiştirilebilir Objektifli Fotoğraf Makineleri

Nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın, Sony α veya Cyber-shot™ fotoğraf makinesi anı size özel biçimde yakalamak için hassasiyet, tarz ve rahatlığı kullanımınıza sunar. İster arkadaşlarınızı ister etkileyici bir gün batımını çekin, işinizi kolaylaştıracak bir Sony modeli mutlaka vardır. Peki, size uygun model hangisi? Cyber-shot™, α E mount ve A mount fotoğraf makinelerini keşfetmek için kılavuzumuzu kullanın.

kiralik Sony a7R


4-Sony Action Cam

-X1000V Wi-Fi® ve GPS Özellikli 4K Action Cam

-Harika kameranızı harika dış mekanlara taşıyın

-Action Cam’in 4K kalitesi ve diğer gelişmiş özelliklerinin keyfini çıkarın.

Sony’nin Action Cam serisine en son eklenen FDR-X1000V

, deneyimli kullanıcıların bekledikleri tüm özellikleri bir araya getiriyor. 4K görüntü kalitesi, yeni Hollywood filmlerine eşit. Profesyonel sınıf XAVC S codec, yüksek bit hızlı kayıt1 ve Özel Bölüm Videosu Oluşturucu2 gibi kullanışlı özelliklerle güzel çekim sağlar ve çekimlerinizi büyüleyici bir başyapıt haline getirmenize olanak tanır.

 

kiralik aksiyon kamerası sony


 5-VG900 Değiştirilebilir Lensli Full Frame Handycam®

-Tam kare film çekimi, kayıp olmadan; NEX-VG900E , Tam Kare olanakları sunan bir video kameradır. Sığ alan derinliği ve düşük ışık performansı, sinematik çekim, ses ve objektif seçimi gereksinimlerini karşılar.

-Sensör ne kadar büyükse o kadar iyidir; 24,3 MP Tam Kare 35 mm Exmor™ HD CMOS sensör geniş bir görüş alanı, düşük ışık performansı, sığ alan derinliği ve güzel bulanıklaştırma efektleri sunar.

-Manuel veya motorlu zoom özelliğine sahip E adaptörlü objektifleri NEX-VG900E’ye doğrudan takabilirsiniz. Veya birlikte verilen adaptörü kullanarak Tam Kare A adaptörlü objektifleri takabilirsiniz.

-OLED elektronik vizör, videonuzun nasıl görüneceğini bulanıklaştırma efektlerine kadar gösterir. LCD monitör sezgisel dokunmatik ekran kontrolüyle birlikte gelir.

kiralik sony profesyonel kamera


6-AX2000 Professional Handycam

AX2000, profesyonel düzeyde video kalitesi ve kontroller için iki bellek kartına 1080 video kaydeden 3ClearVid CMOS Sensöre, Sony G Lense ve 20x optik zoom’a sahiptir.

-Kaydı durdurmayın; İki bellek kartıyla Full HD AVCHD video formatında kesintisiz çekim için sıralı kayıt yapabilirsiniz.

-Üç kat daha fazla ayrıntı, renk ve hayat; Üç bağımsız (RGB) CMOS sensör, çektiğiniz her şeye hayat vermek için olağanüstü renk doğruluğu, yüksek hassasiyet ve düşük parazit sunar.

-Sahneye daha çok şey sığdırın; Sony’nin yüksek kaliteli G Objektifi, 20x zoom ve gelişmiş geniş açılı performansıyla diğer fotoğraf makinelerinden 2 kata kadar daha geniş bir görüntü alanını yakalar.

kiralik Ax2000 kamera


7-TD30 3D Handycam (3 Boyutlu Kamera)

-Çektiğiniz videolara yeni bir boyut kazandırın; Sony Full HD 3D video kamerayla video çekmez, deneyim yaratırsınız. Full HD 3D ayrıntılarla çekim yapın ve çektiklerinizi LCD dokunmatik ekranda 3D olarak izleyin.

-İki kat daha fazla ayrıntı; İki sensör iki kat daha fazla renk, ışık ve ayrıntı sunar. Çift Exmor R® CMOS sensör geleneksel sensörlere kıyasla 2 kat daha hassastır ve flaş olmadan bile ayrıntıları yakalar.

-Çektiklerinizi 3D izleyin – 3D gözlük gerekmez – Ekstra büyük 8,8 cm (3,5 inç) Xtra Fine LCD™ dokunmatik ekranda videolarınızın nasıl göründüğünü 3D ve 2D olarak hemen görün.

-Düşük ışıkta yüksek performans; GPS etiketlemeyle fotoğraf ve videolarınızı nerede çektiğinizi görün. Haritada konumları görün ve anılarınızı yeniden yaşayın.

kiralik Sony 3d Kamera


 8-AXP35 Dahili Projektörlü 4K Handycam®

-Profesyonel performans avucunuzda.

Full HD’den yaklaşık dört kat fazla ayrıntıyla anılara zengin 4K çözünürlükte hayat verin. Benzersiz FDR-AXP35, üstün görüntü kalitesi için Balanced Optical SteadyShot™ ve bir ZEISS lens sunar.

-Manuel kullanım işlevleriyle ekstra kompakt

FDR-AXP35, kendisinden önceki ufak FDR-AX100 modelinden %30 daha kompakt ve taşınabilirdir. Kapsamlı manuel kontrolü, ayarları çekim koşullarına göre istenen şekilde özelleştirmek için basit ve sezgiseldir.

-Bulanık olmayan, en iyi çekiminizi yapın

Lensten sensöre kadar olan optik yolu tek yüzer birim olarak kontrol eden gelişmiş Balanced Optical SteadyShot, inanılmaz derecede sabit kayıt sağlar.

-Balanced Optical SteadyShot

Geniş açıdan telefotoya oldukça sabit çekim yapın. En son görüntü sabitleme özelliği, standart moddaki bir Optical SteadyShot modeline kıyasla 13 kat daha etkilidir.

-Olağanüstü görüntüler

Video kamera görüntülerini profesyonel kalite seviyelerine yükseltmek için Sony, en yeni kayıt formatlarından en iyi şekilde faydalanmak üzere optimize edilmiş öncü teknolojilerle çözünürlük devrimini ileri taşıyor.

-Zengin 4K ile harikalar yaratın

Video kamera görüntülerini profesyonel kalite seviyelerine yükseltmek için Sony, en yeni kayıt formatlarından en iyi şekilde faydalanmak üzere optimize edilmiş öncü teknolojilerle çözünürlük devrimini ileri taşıyor.

kiralik handycam kamera


9-AX33 Exmor R® CMOS sensörlü 4K Handycam®

-Profesyonel performans avucunuzda

Full HD’den yaklaşık dört kat fazla ayrıntıyla anılara zengin 4K çözünürlükte hayat verin. Benzersiz FDR-AX33, üstün görüntü kalitesi için Balanced Optical SteadyShot™ ve bir ZEISS lens sunar.

-Manuel kullanım işlevleriyle ekstra kompakt

FDR-AX33, önceki minik FDR-AX100 modeline göre %30 daha kompakt ve taşınabilirdir. Üstelik ayarları çekim koşullarına göre istenen şekilde özelleştirmek için basit, sezgisel ve geniş bir manuel kontrol özelliğine sahiptir.

-Bulanık olmayan, en iyi çekiminizi yapın

Lensten sensöre kadar olan optik yolu tek yüzer birim olarak kontrol eden gelişmiş Balanced Optical SteadyShot, inanılmaz derecede sabit kayıt sağlar.

-Balanced Optical SteadyShot

Geniş açıdan telefotoya oldukça sabit çekim yapın. En son görüntü sabitleme özelliği, standart moddaki bir Optical SteadyShot modeline kıyasla 13 kat daha etkilidir.

 

kiralik sony kamera kiralik sony kamera


 10-4K Ev Sineması projektörü 

-Üstün 4K Ev Sineması projektörü

Nefes kesen, gerçekçi film keyfini yaşayın

Ev Sinemasında son nokta karşınızda. TRILUMINOS™ Colour teknolojili Gelişmiş SXRD™ paneller, 4K görüntü yükseltme için Gerçeklik Oluşturma Motoru ve ultra ayrıntılı 1.000.000:1 dinamik kontrast gibi Sony’nin en iyi teknolojilerini barındıran 4K projektörle her sahneyi rakipsiz netlikte ve inanılmaz ayrıntılarla izleyin.

-Full HD’nin dört katından fazla ayrıntı

Full HD’nin dört katından fazla çözünürlüğe sahip olan 4K, sunduğu 8,8 milyon pikselle olağanüstü gerçekçi görüntüler sağlar. Her ayrıntı mükemmel netliğe sahip olur ve geleneksel Full HD projektörlere kıyasla daha az pürüzlü kenar ve görülebilir piksel elde edilir.

-Sinemayı eve taşıyor

Profesyonel sinema standartları, sinema salonundaki ayrıntıların, derinliğin ve renklerin tadını, özel gösterim odanızın konforunda çıkarmanızı sağlar.

-Profesyonel tarzda sinema lensi

Görüntünün her köşesinde hassas ayrıntılar

18 parçalı lens yapısına ve hareketli netleme sistemine sahip olan süper Yüksek Çözünürlüklü 4K Tüm Aralıklarda Güçlü Netleme (ARC-F) özellikli lens, 4K dijital sinema projektörlerinde bulunan lense benzer. Ekranın tamamında yoğun ayrıntılar için Sony’nin HD SXRD™ projektör lensini ve 4K dijital sinema teknolojilerini yüksek güçle birleştirir. Hareketli lens grubu (mavi) ve netleme lensi grubu (yeşil), görüntüye her köşede yüksek hassasiyet kazandırmak için aynı anda hareket eder.

kiralik sony projektör


Sony Marka Sinematografik Ürünler ve Özellikleri
WhatsApp chat